Zespół analityczny

Za naszymi nieustającymi sukcesami osiągniętymi w opartych na kursach stawek zakładach sportowych stoi nasz wyjątkowo kompleksowy, wykwalifikowany w szerokim zakresie zespół analityków. Wierzymy, że każdy gracz, który chce na dłuższą metę odnosić sukcesy i chce osiągnąć długoterminowy zysk, potrzebuje zaufanego zespołu profesjonalistów. Przecież biura bukmacherskie nie tworzą kursów, stawek, ani prognoz wyników spotkań sportowych. Jeśli myślisz, że możliwe są długoterminowe zarobki na podstawie zakładów sportowych metodą typu „one-man-show”, myślisz dość krótkowzrocznie.

 

 

Przyjrzyj się naszemu zespołowi, przekonaj się sam! Dzięki temu możesz z nami tylko wygrać!

 

KIEROWNICTWO ZESPOŁU ANALITYCZNEGO

Jakub
Dyrektor zespołu analitycznego
jakub@okzaklady.pl

Główni analitycy

Roman
Główny analityk ds. piłki nożnej





roman@okzaklady.pl
Daniel
Główny analityk ds. tenisa
daniel@okzaklady.pl
Michael
Główny analityk ds. hokeju na lodzie
michael@okzaklady.pl
Zdeněk
Główny analityk ds. sportów walki (MMA, K1. BOX...)


zdenek@okzaklady.pl

Współpracujący eksperci

Jan
Analitycy ds. sportów walki
jan@okzaklady.pl
Sebastian
Analitycy ds. hokeju na lodzie
sebastian@okzaklady.pl
Miloš
Analitycy ds. tenisa
milos@okzaklady.pl
Pavel
Analitycy ds. piłki nożnej
pavel@okzaklady.pl

O spółce

Głównym celem i misją spółki OKZakłady jest zapewnienie dla możliwie największej liczby graczy (i nie tylko dla nich) możliwości uzyskania najwyższego dochodu pasywnego z zakładów sportowych. Nasz cel osiągami przede wszystkim dzięki opracowanej strategii, kompleksowemu zespołowi analityków i szerokiej wiedzy know-how w świecie zakładów sportowych.