Sprawdź, co mówią o nas inni! 

Jesteśmy dumni z pozytywnej opinii naszych klientów! Ponieważ wiemy, że interesują Cię referencje, doświadczenia ludzi i naszych klientów, postanowiliśmy zapewnić dostęp do możliwie największej ilości referencji i źródeł, żebyś mógł się upewnić, że dobre zarobki przez zakłady sportowe to wcale nie takie trudne!

Referencje

Łukasz Nowak

Wielokrotnie sparzyłem sie na takim bukmacherskim doradztwie i już miałem ochotę to olać, ponieważ straciłem kupę pieniędzy. Pomyślałem, że spróbuję jeszcze raz z OK Zakładami i opłaciło się.

Dawid Mazur

Większość biletów była wygrana, jestem na plusie. Jestem zadowolony, ważne jest obserwować analizy zaufanego teamu analizatorów i według tego obstawić odpowiednią sumę pieniędzy. Na klasyczne typy obstawiam zawsze taką samą sumę, na extra typy, które dokupuję, stawiam większe ilości pieniędzy. Polecam tą stronę.

Maciej Buzek

Muszę powiedzieć, że niezbyt mocno interesuję się sportem. Szukałem jakiegoś pasywnego źródła dochodu, aby mieć więcej pieniędzy, co właśnie się udało. Jak mam obstawione, mecze mnie interesują, czasami je sobie obejrzę. Czasami jest to całkiem nerwowe wydarzenie :D

Arkadiusz Lewkowicz

Na początku miałem złą serię i byłem na minusie, obecnie mam już profity. Użytkownikiem jestem 3 miesiące a mój kapitał początkowy wzrósł już niemal trzykrotnie, także nie mogę narzekać.

Aron Wojcik

Wsparcie mi wyjaśniło w jaki sposób wszystko działa, ważne jest aby trzymać się „Money magementu”. Jestem zadowolony z podejścia zespołu do klienta.

Jaromir Bąk

Jestem zadowolony, ponieważ jestem na plusie. Zobaczymy jak  to pójdzie dalej. Typy odbieram juž od miesiąca.

Frydryk Sikora

Cieszę się, że dzięki OK Zakładom nie muszę już tak starannie obserwować meczy i mam więcej czasu na inne rzeczy. Nie obstawiam wszystkich typów, raczej się czasem nimi inspiruję i to działa J

MICHAŁ PAWLOWSKI

Niestety od samego początku miałem złą serię, ale teraz w odwecie otrzymałem dodatkowe punkty. Perspektywy na przyszłość więc wyglądają obiecująco.

Pavol Kwiatkowski

Mam więcej pieniędzy na piwo i więcej czasu na rodzinę. Ponadto pracuję na pół etatu, tak więc dzięki OK Zakładom mam  pieniędzy pod dostatkiem.

Karol Szulc

Na razie nie jestem zbytnio zadowolony. Początek był raczej kiepski, ale kredyty zyskałem z powrotem. Daję temu jeszcze szansę, zobaczymy.

Borys Czarnecki

O tych stronach powiedział mi teść, który stawia od listopada. Jest ciągle w plusie, tak więc od stycznia zacząłem również. Jednak moja żona nie może o tym wiedzieć :-)

Aleksy Vlk

Wygląda to dobrze, więc spróbowałem. Mam członkostwo na miesiąc, jednak na razie nie mogę oceniać, bo obstawiam dopiero 2 dzień.