W jaki sposób analizujemy zakłady i wybieramy najlepsze z nich

Krok 1
WYBÓR WYDARZENIA SPORTOWEGO 
Krok 2
WSTĘPNA ANALIZA NA PODSTAWIE DANYCH 
Krok 3
WERYFIKACJA I UZUPEŁNIENIE ANALIZY PRZEZ EKSPERTA 
Krok 4
POŁĄCZENIE Z NASZYMI KONTAKTAMI 
Krok 5
WALIDACJA I OCENA KURSÓW 
Krok 6
PRZYGOTOWANIE OPTYMALNEGO DZIENNEGO ZESTAWU ZAKŁADÓW 
Krok 7
DODANIE ZAKŁADÓW, STRATEGII I ANALIZ

Nasze wartości

Skuteczność 85% +

Najwaźniejszymi wskaźnikami doskonałych typów są sukcesy i kursy stawek osiągane w zakładach sportowych! Dążymy do utrzymywania skuteczności na poziomie powyżej 85%, ponieważ jesteśmy przekonani, że nasi klienci zasługują na najlepsze!

Kompleksowy zespół

Jednostka nigdy nie może być na tyle skuteczna, jak dziesiątki pracowników biura bukmacherskiego. Właśnie dlatego naprawdę wierzymy w nasz kompleksowy zespół, dzięki któremu jesteśmy prawdziwymi profesjonalistami!

Regularny dochód miesięczny 

Marzeniem każdego kibica jest uzyskanie stałego miesięcznego dochodu zakładów sportowych. Cieszymy się, że możemy Ci pomóc spełnić Twoje marzenia!  

Najniższe kursy stawek wynoszą 1.8+

Zakłady przy niskich kursach stawek to nie sztuka. Dlatego też staramy się utrzymać średni poziom naszych kursów na poziomie co najmniej powyżej 1,8!

Profesjonaliści i usługi gwarantujące sukces

Chcemy, aby nasi klienci pozostali z nami przez długi czas i aby dzielili się nami wyłącznie pozytywnymi i radosnymi opiniami na nasz temat. Chcemy, aby nasi klienci wygrywali, żeby każdy był zadowolony. Dlatego też staramy się zapewnić naszym klientom usługi najwyższej jakości!

30-dniowa gwarancja satysfakcji

Wierzymy w nasze usługi, dlatego śmiało oferujemy naszym nowym klientom 30-dniową gwarancję satysfakcji. Byłeś niezadowolony z naszych usług po 30 dniach? Napisz do nas i uzgodnimy szczegóły odszkodowania.

Nasze zaplecze

Nasze najważniejsze zaplecze stanowi wewnętrzny zespół analityków i ekspertów. Jesteśmy przekonani, że jednym z podstawowych warunków doskonałej pracy jest przyjazne środowisko pracy! Zobacz jak pracujemy!

Oblicz swoją wygraną  i zwrót zainwestowanych pieniędzy!

Kalkulator zysków

Oblicz ile mógłbyś zarobić z nami!

Výše sázky na tiket nemůže být větší než kapitál

Na podstawie podanych przez Ciebie danych możesz otrzymać następującą wygraną:
jednego dnia
4 860
jednego tygodnia
34 860
jednego miesiąca
134 860

Jak działa kalkulator zysków? 

Na podstawie podanych przez Ciebie danych możesz obliczyć wygraną, którą najprawdopodobniej możesz uzyskać bez problemów.

Kalkulator korzysta między innymi ze średnich kursów agencji bukmacherskich, z historii naszych typów i współczynnika sukcesu, który staramy się utrzymać na możliwie najwyższym poziomie!

Bardzo ważnym czynnikiem jest ryzyko wybranego zakładu sportowego, które jesteś w stanie podjąć. Nie musisz się martwić o straty nawet w przypadku najbardziej ryzykownych opcji - wręcz przeciwnie, kalkulator stosuje pewny margines rezerwowy, więc realne wygrane mogą być wyższe!